29 грудня, у вечорі, під стінами ОДА відбувся пікет з близько двох десятків вінничан. Люди вийшли до будівлі ОДА, щоб висловити своє обурення діями української влади, а саме видачею винуватих у злочинах проти Майдану, представникам ОРДЛО.
Причиною мітингу слугувало й те, що сталося 29 грудня — на Донбасі відбувся обмін полоненими. Додому повернулися 76 людей. Натомість українська сторона передала бойовикам 127 осіб.
Депутат обласної ради Володимир Барцьось, до участі у мітингу він закликав ще у своїй сторінці фейсбук. Присутніми також були волонтерка Світлана Бевз, представник Народного руху України Михайло Сіранчук та Петро Українець.
Пікетувальники закидали президенту і владі наступне: “Україна не має української влади”, “Сьогодні відбулася здача інтересів країни бандитам”, “Бандити можуть робити жорстокі речі, знаючи, що потім їх все одно обміняють”, “Вся Україна має піднятися”, “Це зрада!”
Згадали й про те, що серед тих бійців “Беркуту”, яких обміняли, був присутнім і Сергій Зінченко, який вбив Максима Шимка.
Наприкінці заходу Володимир Барцьось зачитав звернення до президента України Володимира Зеленського. Там йшлося про державну зраду, прохання припинити дії проти країни, її суверенітету та безпеки.
Учасники кричали, що президент “перейшов червоні лінії”! Після скандування патріотичних гасел мітинг закінчився.