З 4 по 21 червня у Вінницькій міській територіальній громаді працюватиме 31 пришкільний табір. Вони діятимуть лише на базі тих закладів освіти, де облаштовані найпростіші укриття.
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
Як розповіла заступниця директорки департаменту освіти ВМР Ірина Божок, відпочинок у пришкільному таборі будуть пропонувати діткам відповідно до поданих заяв батьків у заклади освіти та залежно від можливостей кожної школи.
У департаменті освіти ВМР також зазначили, що у планах на цей рік різнопланові розваги для дітей: екскурсії, конкурси, квести, флешмоби та спортивні змагання, які триватимуть з 9:00 до 17:00 години.