Відкриття ювілейного 10 сезону, відбулося без помпи і скромно. Цього разу не було урочистих промов від влади (влади на відкритті теж не було, як міської, так і обласної). Не було видовищного естрадного шоу, якими так славилася ця подія. Не було зірок всеукраїнського рівня, які охоче виступали у попередні роки. Як то кажуть, коронавус вніс корективи у життя.
Проте, не дивлячись на пандемію, на відкриття сезону фонтану Рошен, приїхав п’ятий президент України Петро Порошенко. Його супроводжувала дружина Марина та пул найближчого оточення: партійні функціонери партії ЄС, деякі активісти. Порошенко і його оточення були в масках і засобах захисту. Вінничани, що прийшли на шоу, були здебільшого без них.
Людей на відкриття зібралося багато, як на сучасну ситуацію з епідемією. На деяких пропорошенківських сайтах називали цифру у 20 тисяч. Сам Петро Порошенко був в оцінках скромніший.
“Дякую за сотні щирих посмішок, спільних фото і добрих слів, рідні мої вінничани! До вас я кожного разу приїжджаю, як додому.
Усе буде добре і все буде Україна 💛💙”, – написав він у дописі присвяченому цій події у Фейсбуці.
І продемонстрував кілька світлин, де він селфиться з вінничанами.
Саме відкриття і присутність великої кількості народу, викликало різке несприйняття з боку несимпатиків п’ятого президента. Про можливі наслідки цих дій деякі з них, написали в мережі.
Щодо подальшої роботи фонтану, то на сайті оприлюднили розклад денних та вечірніх включень. Щоправда, розклад зазнає коригування. Адже на офіційному сайті написали, що фонтан почне роботу з 1 серпня, в той час, коли він запрацював 8 числа.
Фото і відео з мережі Фейсбук