Біля багатоквартирного будинку на вулиці Ващука, 16 оновили контейнерний майданчик для збору побутових відходів. Роботи виконали на замовлення Департаменту житлового господарства Вінницької міської ради коштом міського бюджету.
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
На майданчику передбачили окремі сміттєзбірники для сухих та вологих побутових відходів.
Крім того, для зручності мешканців на цьому майданчику також передбачили додаткові ємності для великогабаритних відходів та пластикових пляшок. Також встановили ящик для піщано-соляної суміші, яка знадобиться для посипки дворових територій під час ожеледі.
Загалом цього року в місті оновили чотири контейнерних майданчики для збору твердих побутових відходів.








