19 серпня, в день свята Преображення Господнього, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Вінниці було звершили святкові богослужіння.
Про це повідомили у Вінницько-Барській єпархії ПЦУ.
Пізню Божественну літургію очолив настоятель кафедрального собору митрополит Вінницький і Барський Симеон. Владиці співслужили священники собору, а також гості у священному сані. Урочисте богослужіння супроводжував спів архієрейського та дитячо-молодіжного хорів.
Цього дня в кафедральному соборі було звершено ранню і пізню (архієрейським чином) Божественні літургії. Перед ранньою Літургією клірик собору протоієрей Василій Коровай звершив водосвятний молебень.