Комунальні працівники займаються ремонтом та технічним обслуговуванням обладнання всього великого комплексу теплового господарства, яке складається з котелень, центральних теплових пунктів (ЦТП), індивідуальних теплових пунктів (ІТП), теплових камер.
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
Наразі вже відремонтовано та проведено технічне обслуговування:
На 43 котельнях з 48;
На 62 центральних теплових пунктах (ЦТП) з 63;
На 417 індивідуальних теплових пунктах (ІТП) з 419;
Проведено гідравлічні випробування на 175,24 км теплових мереж з 175,5 км у двотрубному виконанні;
В 1284 теплових камерах з 1445.
На 62 центральних теплових пунктах (ЦТП) з 63;
На 417 індивідуальних теплових пунктах (ІТП) з 419;
Проведено гідравлічні випробування на 175,24 км теплових мереж з 175,5 км у двотрубному виконанні;
В 1284 теплових камерах з 1445.
Крім того, вже реконструювали понад два кілометри теплових мереж у двотрубному прокладанні.
«Роботи з підготовки до опалювального сезону тривають згідно з графіком, – сказав заступник директора Департаменту міського господарства Вінницької міської ради Олександр Зімбовський. – Комунальники докладають усіх зусиль для того, аби взимку у домівки вінничан здійснювалось стале та якісне теплопостачання. Також протягом вересня проводитимуться роботи із заповнення внутрішньобудинкових систем теплопостачання у житлових будинках міста»