Вночі на вулиці Гонти за порушення комендантської години патрульні зупинили автомобіль BMW 318. Під час перевірки документів інспектори помітили ознаки підробки у водійському посвідченні кермувальника. Тип та колір нанесених шрифтів і голограм не відповідали встановленим зразкам.
Про це повідомили у Патрульній поліції Вінницької області.
«Крім того, в базі даних за номером документа зареєстрована інша особа. Також у водія помітили ознаки алкогольного сп’яніння, тому запропонували йому пройти огляд на спецприладі Drager. Алкотестер показав 2,22 проміле алкоголю, а це більш ніж у 11 разів перевищує допустиму норму», – йдеться у повідомленні.
На кермувальника автомобіля BMW охоронці порядку склали протокол за ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП.
Для з’ясування всіх обставин патрульні викликали слідчо-оперативну групу.