У вечері за порушення ПДР на вулиці Волошковій патрульні зупинили автомобіль ВАЗ 21900. У водія помітили ознаки алкогольного сп’яніння. Патрульні запропонували кермувальнику пройти перевірку на алкотестері. Спецприлад Drager показав 2,07 проміле алкоголю.
Про це повідомили у Патрульній поліції Вінницької області.
«Проте чоловік не погодився з таким результатом і захотів проїхати для перевірки ще до наркодиспансеру. Лікар-нарколог також підтвердив стан сп’яніння кермувальника — алкотестер показав 2,18 проміле алкоголю», – повідомили патрульні.
На 31-річного водія автомобіля ВАЗ 21900 патрульні склали протокол за ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) та винесли постанову за ч. 2 ст. 122 (За те, що рухався без увімкненого ближнього світла фар) КУпАП.