Днями, молода жінка рухаючись автомобілем по пров. Верещагіна цілком непередбачувано припаркувалася впритул театру ім. М.К. Садовського.
Про це повідомили у Муніципальній варті Вінниці.
“Все б нічого, проте вона знесла металевий паркан та в’їхала в стіну цього театру. Достеменно не відомо, що стало причиною таких дій, адже швидкість руху авто не була великою”, – йдеться у повідомленні.
За пошкодження елементів благоустрою інспектори Муніципальної варти склали ню цю громадянку протокол про адміністративне правопорушення за ст. 152 КУпАП.











