Сьогодні фахівці «Вінницяоблводоканалу» спільно з водолазно-рятувальним загоном усунули витік на ділянці водогону довжиною 200 м. Витік на трубі діаметром 600 мм утворився внаслідок корозії металу і його було виявлено під час періодичного обстеження мереж.
Про це повідомили у «Вінницяоблводоканалі».
«Ліквідувати таку проблему технічно непросто, так як потрібне спеціальне технічне обладнання (забезпечується підприємством) та відповідне спорядження.
Спочатку водолази пробираються крізь 4-метровий очерет на березі Південного Бугу, після чого один розпочинає занурення, в той час як інші страхують роботу колеги», – повідомили у водоканалі.
Також на підприємстві повідомил, як саме ремонтуют порив: