Цього року День Гідності та Свободи, який відзначається щорічно 21 листопада, відбувається на тлі війни з рф. Україна продовжує боротися за свою свободу та незалежність, захищаючись від ворога, як і вісім років тому.
Вшанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні на площу до монумента «Дерево свободи» прийшли керівники обласної та міської влади, поліції, департаментів і служб, представники громадськості та прості вінничани. Зранку відбулося покладання квітів та гірлянд до «Дерева Свободи».
Серед Героїв Небесної Сотні, які віддали свої життя на майдані були три наші земляки: Максим Шимко, Леонід Полянський та Валерій Брезденюк.