У Вінницькому міському суді Вінницької області слідчим суддею було розглянуто клопотання сторони обвинувачення про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою для чоловіка, який підозрюється у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України.
Про це повідомили у пресслужбі Вінницького міського суду.
«З матеріалів клопотання стало відомо, що потерпілий у вечірню пору доби прийшов до будинку підозрюваного, де в приміщенні літньої кухні вони розпочали вживати алкогольні напої, після чого між кумами з’явилась суперечка у результаті якої – підозрюваний наніс потерпілому не менше 11 ударів ножем в груди та живіт. Внаслідок чого, потерпілий помер на місці події.
При обранні запобіжного заходу слідчим суддею було враховано обґрунтованість пред’явленої підозри та наявність ризиків, які дають достатні підстави вважати, що підозрюваний може здійснювати дії, передбачені ч. 1 ст. 177 КПК України», – йдеться у повідомленні.
За результатами судового розгляду, суд застосував до підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб.
Наразі тривають слідчі дії.
Видання «Новини Вінниці» раніше повідомляло про затримання підозрюваного та обставини справи.