Вінниця бере участь в експериментальному проекті Кабміну із запровадження комплексної соціальної послуги з формування життєстійкості. Проект спрямований на підтримку та зміцнення психічного здоров’я українців. Нову послугу з 1 лютого надають на базі Вінницького міського центру соціальних служб.
Про це йдеться у дописі на сторінці закладу.
Як пояснила директорка Вінницького міського центру соціальних служб Наталія Добровольська, Кабінет Міністрів України ухвалив постанову «Про реалізацію експериментального проєкту із запровадження комплексної соціальної послуги з формування життєстійкості». Вінницька громада подала власну конкурсну пропозицію до Міністерства соціальної політики.
За умовами надавачем послуги може стати лише ФОП, громадська організація або некомерційне підприємство. У січні 2024 року конкурсна комісія визначила переможця конкурсу для запровадження послуги з формування життєстійкості. Ним стала ФОП Нагорняк Наталія. Координує функціонування послуги Міністерство соціальної політики, Національна сервісна служба і Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю.
Окремий напрямок стосується психологічної роботи з військовослужбовцями, ветеранами і їхніми родинами.
Команда проєкту – це психологи, соціальні працівники та кейс-менеджер. Звертатися до них можуть усі без винятку містяни.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/POSLUHA1-80x125.jpg)