У Вінниці працівники магазину затримали раніше судимого правопорушника, який вчинив крадіжку рециркуляційного насоса. Слідчо-оперативна група, що приїхала на виклик, задокументувала правопорушення та затримала зловмисника.
Про це повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.
До поліції звернувся керівник одного з місцевих магазинів з повідомленням про крадіжку. Чоловік розповів, що невідомий викрав з торгової зали закладу насос для рециркуляції води вартістю майже 11 000 гривень. Момент крадіжки помітили працівники магазину та затримали правопорушника.
Як розповів керівник відділення поліції № 1 Вінницького районного управління поліції Ігор Сандул, на місце події виїхала слідчо-оперативна група поліції. Поліцейські задокументували правопорушення та встановили особу, причетну до вчинення злочину. Ним виявився раніше судимий за майнові злочини 49–річний мешканець Літинської територіальної громади.
Слідчі повідомили йому про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4. ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). За такий злочин чоловіку загрожує до восьми років позбавлення волі.