Попередньо встановлено, що «товар» фігуранти 38 та 39 років отримували через поштові відправлення, а далі реалізовували «клієнтам» «з рук в руки». Затримали їх 23 лютого під час чергового збуту. Обом загрожує від 6 до 10 років в’язниці з конфіскацією майна.
Про це повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.
Викрили причетних до розповсюдження в обласному центрі психотропної речовини співробітники відділу поліції № 2 Вінницького райуправління спільно з оперативними підрозділами ГУНП у взаємодії з кримінальним аналізом.
Під час досудового розслідування поліцейські задокументували кілька фактів збуту психотропів.
Слідчі за цим фактом проводять розслідування за ч. 2 ст. 307 КК України (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів). За процесуального керівництва Вінницької окружної прокуратури готуються матеріали для оголошення підозр.










