Мешканець Вінницького району займався реалізацією наркотичних речовин шляхом розкладання закладок з амфетаміном на вулицях обласного центру. Його затримали та помістили ізолятор тимчасового тримання. Вирішується питання щодо повідомлення фігуранту про підозру.
Про це повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.
Правоохоронці вилучили у нього 30 розфасованих поліетиленових пакетів з амфетаміном. Вилучені заборонені речовини направили на експертизу.
Оперативники Вінницького райуправління відпрацьовували інформацію про причетність жителя села Агрономічне до реалізації психотропних речовин. Під час спілкування чоловік повідомив поліцейським, що має при собі психотропи, які планував збути.
Процесуальне керівництво здійснює Вінницька окружна прокуратура.
Досудове розслідування триває.








