Представники підрядної організації виконали капітально-відновлювальний ремонт підйомника в житловому будинку на вулиці А. Кримського, 48. Ліфт замінили в другому під’їзді багатоповерхівки.
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
Завдяки проведеним роботам термін експлуатації підйомника продовжили ще на 12 років.
В межах часткової модернізації тут замінили лебідку, тягові канати, обмежувачі швидкості, купе та щити кабіни, пост керування, електропроводку, встановили новий дзвінок, кнопки виклику тощо. Крім того, в підйомнику встановили сучасні енергоощадні світильники.
Після капітально-відновлювального ремонту люди зможуть безпечно користуватися цим ліфтом ще 12 років.
Під час робіт працівники КП “Вінницяліфт” вперше виготовили кабіну з нержавіючої сталі, на кшталт такої, якою облаштовані нові турецькі підйомники, які у місті розпочали встановлювати минулого року.
Усі роботи виконали коштом міського бюджету.
Загальна кількість підйомників у місті – понад 1 700.
Видання «Новини Вінниці» повідомляло про те, як проводять роботи із заміни ліфтів у місті.