Виконані роботи покращать стан будинкової інфраструктури та дозволять зменшити кількість аварійних ситуацій.
Про ремонти систем теплопостачання повідомили у Вінницькій міській раді.
Роботи виконали в межах підготовки до нового опалювального сезону.
«Ремонт дає можливість заощадити енергоресурси, адже через аварійні ситуації їх втрати можуть сягати до 15 %. На жаль, в обох випадках стан будинкових систем опалення погіршився з часом, тому їхній капремонт уже не можна було відкладати, інакше це могло б призвести до відсутності опалення в холодну пору року», – розповідає директор департаменту житлового господарства міськради Віталій Місецький.
Під час ремонту підрядники замінили старі сталеві електрозварювальні труби на сучасні поліпропіленові. Вони не піддаються корозії, тож це значно збільшує їхній термін експлуатації. Виробники оцінюють гарантійний термін експлуатації своїх поліпропіленових труб до 50 років.
Профінансували роботи з міського бюджету в межах першого безкоштовного ремонту для будинків з ОСББ.
За цією програмою при створенні об’єднання мешканці будинку можуть претендувати на безкоштовний ремонт одного з конструктивних елементів будинку (наприклад, мереж, покрівлі, ліфта тощо).
З початку року в місті з допомогою міського бюджету оновили внутрішньобудинкові мережі уже у шести будинках.