За традицією, багато вінничан у травневий день 19 числа щорічно одягають вишиті сорочки. Напевне, не стане виключенням і завтрашнє святкування. Про те, як провели вінничани цей день, які думки були у них щодо свята – ми розповімо завтра. Ну і звичайно ж, покажемо кращі селфі наших земляків у святковому українському вбранні.
А зараз анонсуємо захід, який відбудеться у Вінниці. Та презентуємо цікаве відео, зняте спеціально для цього дня.
19 травня, у Всесвітній день вишиванки Кінотеатр «Родина» запрошує на мистецький захід “Вишиванка – генетичний код нації”. В рамках заходу заплановано демонстрування документального фільму «Спадок нації» режисера Олександра Ткачука. Початок – 0 9.30.
Своєрідно вже відзначили День вишиванки у Вінницькому академічному театрі ляльок. Актори театру записали відео виконання відомої української пісні. Звичайно ж, у вишитих строях. Відео вийшло душевне.
Вінницький театр ляльок святкує День вишиванки.