Депутати Вінницької міської ради на сесійному засіданні проголосували за внесення змін до Програми цифрового розвитку на 2018-2023 роки, які передбачають розширення системи відеоспостереження та відеоаналітики, яка працює на території громади.
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
Зараз до системи Ситуаційного центру під’єднано понад тисячу камер відеоспостереження, які дозволяють фахівцям цілодобово займатись моніторингом ситуації у місті. На яку кількість камер буде більше, після внесення змін у програму, у міськраді не повідомили.
У КП «Вінницький інформаційний центр» зазначають, що розширення системи відеоспостереження дозволить підвищити безпеку, а також покращить комунікацію з екстреними службами.