Всього у Вінницькій міській територіальній громаді на коронавірус хворіє 353 людини. Під контролем сімейних лікарів на амбулаторному лікуванні перебуває 324 пацієнти із встановленим діагнозом COVID-19, у яких переважно легкий або безсимптомний перебіг хвороби. На стаціонарному лікуванні перебуває 29 містян. За минулу добу зафіксовано 55 нових випадків.
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
«Ми спостерігаємо збільшення динаміки захворюваності. В умовах війни єдиний спосіб вберегти себе – вакцинуватись. Наразі у Вінниці в достатній кількості є вакцина Pfizer та CoronaVac», – повідомив директор департаменту охорони здоров’я Олександр Шиш.
Нагадуємо, що у Вінниці вакцину від COVID-19 можна отримати у п’яти ЦПМСД Вінниці.
Вакцинація безоплатна для всіх громадян України.