Вчора, 24 жовтня, вранці трапилась автопригода на перехресті вулиць Брацлавської, Замостянської та Данила Нечая. Міські камери спостереження зафільмували як о 08:13 зіткнулись два транспортних засоби марок Porsche та ВАЗ.
Про це повідомили у Ситуаційному центрі Вінниці.
«Від удару обидві машини зазнали механічних пошкоджень. Невдовзі до місця події прибув екіпаж патрульної поліції. Переглянувши відео та з’ясувавши усі обставини пригоди, інспектори склали на водія ВАЗу протокол за ст. 124 адмінкодексу України», – йдеться у повідомленні.