У Вінниці, 32 надзвичайників, із восьми команд змагалися за звання кращої ланки газодимозахисної служби. Подібні змагання в області проводяться щорічно у два етапи.
Про це повідомили в ГУ ДСНС у Вінницькій області.
Щоб впоратися з поставленими завданнями, нашим надзвичайникам довелося пройти справжню смугу випробувань – на час під’єднатися до апаратів захисту органів дихання, піднятися автодрабиною на рівень третього поверху.
«А далі, в багатопрофільному модульному тренажері контейнерного типу, в повністю задимленому приміщенні знайти «потерпілого», винести його на свіже повітря, ліквідувати умовну пожежу, наростити рукавну лінію, спуститися донизу, а на фініші ще й пролізти в апаратах захисту органів дихання складний лабіринт», – повідомили в ГУ ДСНС про умови змагання.
Всі вправи виконувалися на час, з дотриманням чітких правил та вимог безпеки праці.
За їх недотримання та будь-які порушення, командам нараховувався штрафний бал.