У ніч на 1 березня ТОРівці отримали виклик про те, що на центральному мосту чоловік має намір вчинити самогубство.
Про це повідомили в Патрульній поліції Вінницької області.
«За лічені хвилини наші патрульні Олексій Попович та Вадим Данилюк прибули на виклик. Пізніше до них приєднались колеги Микола Корж, Віталій Римар та Влад Дефан. Дякуємо колегам за ще одне врятоване життя!
Чоловік уже переліз через паркан і будь-якої миті міг стрибнути в річку. Один із ТОРівців поліз за ним, оскільки дістати чоловіка з тротуару було складно. Колеги допомагали патрульному тримати громадянина. Врешті чоловіка вдалося перетягнути в безпечне місце», – йдеться у повідомленні.
На місце події викликали карету швидкої допомоги, яка ушпиталила його.