Відсьогодні, 14 серпня, у зв’язку з проведенням ремонтних робіт, повністю перекрили рух на вулиці Батозькій.
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
Ми нещодавно повідомляли, що з понеділка відновили рух на перехресті вулиць Академіка Янгеля та Батозької. Не пройшло й доби, як Батозьку перекрили повністю.
На період робіт рух транспорту організували в об’їзд по вулицях Стрілецькій, Героїв Нацгвардії, Захисників неба, Замостянській, Академіка Янгеля. Про те, скільки триватимуть роботи, у міськраді не повідомили.
«Працівники КП «СМЕД ОДР» уже встановили відповідні дорожні знаки та засоби організації дорожнього руху. Водіїв просять звернути увагу та заздалегідь планувати свій маршрут», – йдеться у повідомленні.