Великий борщівник на малих річках»: вінничан запрошують на толоку поблизу малої річки на Старому місті. Збір відбудеться у суботу, 9 липня, біля Вінницької міської рятувально-водолазної служби о 9:30.
Про це повідомили фахівці КП Інститут розвитку міст.
Вони, спільно з активними вінничанами, вже збирались, щоб боротися цією шкідливою та небезпечною інвазійною рослиною. Тепер для закріплення результату влаштовують толоку знову.
«Охочим долучитись організатори рекомендують вдягнути зручний одяг, який повністю закриватиме руки й ноги. Також необхідно взяти із собою: сапки, портативні коси, секатори для зрізання суцвіть, господарські латексні рукавиці. Не зайвим буде і засіб від комах.
Стежити за оновленнями та знайти мапу, де відбуватиметься толока, можна на сторінці події», – йдеться у повідомленні ініціаторів акції.
Стежити за оновленнями та знайти мапу, де відбуватиметься толока, можна на сторінці події», – йдеться у повідомленні ініціаторів акції.