У обласному комунальному підприємстві «Вінницяоблводоканал» повідомили про обсяги заборгованості за спожиту електроенергію минулого року та за попередні роки.
За 2023 рік сума такого боргу зросла майже на 4 млн грн. І загалом склала 21 млн 314 тис. грн.
Про це йдеться у повідомленні підприємства на сторінці в мережі Фейсбук.
На підприємстві показали динаміку боргу.
Станом на січень 2023 – 17 млн 431 тис. грн (постачання+розподіл).
Станом на грудень 2023 – вже 21 млн 314 тис. грн (постачання+розподіл).
Проте, у КП «Вінницяоблводоканал» не оприлюднили загальні обсяги заборгованості споживачів різних категорій (населення, бюджетні установи, комерційні структури) за надані послуги водопостачання та водовідведення. Без цих даних наведені вище цифри мало про що говорять.