У Спасо-Преображенський кафедральний собор м. Вінниці прибула чудотворна ікона Пресвятої Богородиці “Іверська-Мирненська (Мироточива)”. Її привіз Предстоятель ПЦУ Митрополит Епіфаній під час візиту до Вінниці для вшанування Мирненського образу та щоб привітати із 60-річчям керуючого Вінницько-Барською єпархією митрополита Вінницького і Барського Симеона.
Про це повідомили у Вінницько-Барській єпархії ПЦУ.
Зустріли Мирненську ікони архієреї та духовенство на чолі з митрополитом Симеоном. Після зустрічі перед іконою був відправлений молебень і розпочалося всенічне бдіння, яке очолив Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній. З благословення митрополита Симеона мироточива ікона Божої Матері «Іверська-Мирненська» перебуватиме у кафедральному соборі м. Вінниці з 2 до 6 листопада.
Також Митрополит Епіфаній під час Першосвятительського візиту до Вінницько-Барської єпархії провів кілька зустрічей з військовими.
Спілкуючись із захисниками, Митрополит Епіфаній дякував кожному за служіння народу України, за мужність і звитягу.