У Вінницю прибув черговий гуманітарний вантаж, який зібрали жителі нашого міста-побратима Карлсруе. Цього разу направили одразу дві величезні фури, заповнені різними речами. Більшість яких призначена для наших закладів освіти та лікарень.
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
Окрім приладдя для вінницьких закладів освіти та лікарень, у вантажі було чимало речей для немовлят та дітей старшого віку – це візочки, дитячі ліжечка, стільчики для годування та автокрісла, одяг та взуття, рюкзаки, підгузки та іграшки тощо.
Крім того, у численних коробках акуратно складений верхній одяг для жінок та чоловіків, обгорнуті плівкою матраци та ковдри, а також різне побутове приладдя.
Ми повідомляли про те, що між Вінницею та Карлсруе підписано договір про побратимство.