У Вінницю прибув черговий, 16-й гуманітарний вантаж з міста Кельце. Збирали його всією громадою польського міста, крім міської влади долучилися до збору представники бізнесу та громадських організацій. Акція «Кельце для Вінниці» об’єднала мешканців з усього Свентокшиського воєводства.
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
Ініціювали збір допомоги уряд Кельце спільно з фондом KAGANEK та товариством Integration Europe-East.
Загалом місто-побратим передало нам майже 200 тонн допомоги за час війни.
Також в складі цього вантажу прийшла і цільова допомога для переселенців з міста Бахмут. Це працівники одного з підприємств, які релокувалися з Донеччини на Вінниччину у місто Хмільник. Там знаходиться 190 людей і польські партнери цю допомогу передали саме для них.