Слідчі слідчого управління обласного главку повідомили про підозру жителю Вінницької області, який у злочинному світі позиціонується як «кримінальний авторитет», у незаконному заволодінні часток статутного капіталу цукрового заводу. Вінницький міський суд обрав чоловіку запобіжний захід тримання під вартою із можливістю внесення застави у розмірі понад 41 мільйон гривень. Досудове розслідування триває.
Про це йдеться у повідомленні Відділу комунікації поліції Вінницької області.
До своєї злочинної діяльності зловмисник залучив 7-х осіб та розприділив між ними ролі. Аби втілити злочинний план чоловік разом зі спільниками використовуючи підроблені документи за допомогою кількох нотаріусів Київської та Вінницької областей здійснив відчуження двох часток у статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю. Сума завданих збитків становить 41 138 000 гривень.
Чоловік раніше судимий за майнові та насильницькі злочини. Наразі слідством скеровано до суду обвинувальні акти відносно чоловіка щодо створення незаконних збройних формувань та службового підроблення.
За даним фактом слідством здійснюється досудове розслідування за ознаками вчинення кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 206-2 (Протиправне заволодіння майном підприємства, установи, організації) та ч. 3 ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України.