Днями завершили капітальний ремонт ліфта в четвертому під’їзді багатоквартирного будинку на вулиці Генерала Григоренка, 67. Роботи виконали на умовах співфінансування, більшість витрат покрили бюджетним коштом.
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
Це вже четвертий ліфт, оновлений в місті з допомогою міського бюджету з початку року.
Фахівці КП «Вінницяміськліфт» замінили двері ліфта на першому поверсі, тут же встановили тактильну кнопку виклику ліфта. Крім того, замінили канати, обмежувачі швидкості, пульти управління та встановили лебідку та шафу керування ліфтом турецького виробництва. Якщо стара лебідка зупиняла ліфт механічним способом, то тепер це робить станція керування, завдяки чому ліфт працює більш плавно. Крім того, такі станції дають до 20 % економії електроенергії та зберігають інформацію про всі аварійні зупинки підйомника.
Це вже друга кабіна такого типу, оснащена фахівцями підприємства на замовлення департаменту житлового господарства міськради в цьому році.