Начальник ОВА Сергій Борзов взяв участь у заходах з нагоди 31-ї річниці з Дня створення військової частини 3008 Національної гвардії України. Близько сотні найкращих гвардійців вишикувались на плацу військової частини. За їх досягнення та подвиги нагороджує командування.
Про це повідомили у частині Нацгвардії.
«З нагоди нашого найважливішого свята – Дня частини, я звертаюся до кожного з вас найвищими словами подяки та вдячності. День частини – це не просто дата в календарі. Цей день – символ нашої сили, одностайності та відданості службі, який нагадує нам про нашу спільну мету та обов’язок перед Батьківщиною. Кожен з вас вносить свій внесок у велику справу захисту інтересів нашої країни», – подякував за службу командир полковник Володимир Джула
За відданість справі, високий професіоналізм та незламність – подякували гвардійцям і керівники міста, області, поліції та прокуратури. Бійцям вручили почесні грамоти та грошові премії.
За підтримку та допомогу нацгвардійцям нагороди й очільників.
Знаки Нацгвардії “За співпрацю” та Подяку вручив перший заступник начальника – начальник штабу полковник Богдан Вакулко Західного оперативно-територіального об’єднання НГУ.


















