Від сьогодні, 12 лютого, розпочинається перевірка водних об’єктів та їх прибережних захисних смуг на території всієї громади.
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
До складу робочої групи, яка перевірятиме річки, струмки та ставки входять працівники Вінницької міської ради, комунальних підприємств, представники старостинських округів та профільних служб.
Як повідомила директорка департаменту відновлення та розвитку Вінницької міської ради Ольга Ремешевська, відповідні перевірки будуть проводити протягом року як у Вінниці, так і на приєднаних територіях – Стадницькому, Вінницько-Хутірському та Деснянському старостинських округах.