У Вінницькій обласній дитячій клінічній лікарні пролікували 18 254 пацієнтів у стаціонарному відділенні та 111 492 амбулаторно. Це найбільша кількість пацієнтів за останні два роки.
Як працював заклад торік та які плани на цей рік, обговорили під час підсумкової наради, повідомили у Департаменті охорони здоров’я та реабілітації ОВА.
Директорка обласної дитячої клінічної лікарні Лідія Діденко відзначила, що попри всі виклики, колектив стабільно працював й надавав допомогу найменшим мешканцям Вінниччини. На базі закладу функціонує виїзна неонатальна бригада.
Також вона повідомила, що 10 лікарів та 9 медичних сестер мобілізовані до Збройних Сил України.
Заступниця директорки департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОВА Тетяна Бондаренко подякувала колективу за роботу, стійкість та професіоналізм. А також вручила Грамоти лікарям та медсестрам.