У Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці відбулися традиційні вересневі Стусівські читання «Незламний борець правди і свободи».
Директорка книгозбірні Лариса Сеник, відкриваючи захід, зазначила:
Присутні мали змогу послухати поезії у прочитанні актора Вінницького обласного академічного українського музично-драматичного театру імені М. К. Садовського Артура Константинова та його вихованців Дитячої професійної тренінг-школи театру та кіно «Школа акторів». Вірші-присвяти презентували вінницькі письменниці – Жанна Дмитренко, Алла Боровська.
Наприкінці для усіх залунала композиція «Розпросторся, душе моя» у виконанні Олександра Коваля, вчителя історії Гніванської гімназії № 2 та Ніни Бегас, керівника народного вокального ансамблю «Оберіг».
Справді зв’язок між творчістю поета та сучасниками подіями вбачають і трактують науковці та літературознавці. Сенси ж його віршів стають лейтмотивами у боротьбі.