Податківці підбили підсумки деклараційної кампанії-2024. Результати кампанії декларування доходів громадян свідчать про підвищення рівня свідомості громадян стосовно важливості декларування своїх доходів та сплати податків до бюджету.
Видання «Новини Вінниці» повідомляло, що під час цьогорічної кампанії декларації про доходи подали 12 тисяч осіб. Це четвертий результат в державі.
А сьогодні у ГУ ДПС у Вінницькій області повідомили про суми заявлених декларантами. Вони цього року значно перевищили минулорічні (більш ніж втричі).
«По Вінницькій області громадянами задекларовано дохід на загальну суму 5 млрд 358 млн 421,3 тис. грн, що на 3 млрд 747 млн 521,3 тис. грн або майже утричі більше ніж за відповідний період минулого року», – повідомили податківці.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/DEKLARATSIYA1-80x45.jpg)