Сьогодні вони проходять курс з освоєння навичок психологічної самодопомоги. Заняття з практичними психологами з подолання стресу та негативних емоцій, арт-терапія – усе, аби учасниці відчули спокій та рівновагу.
Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна зустрілася з дружинами наших Захисників, повідомили в ОВА.
Ключова мета – забезпечити кожній дружині, матері, дітям Захисників компетентну психосоціальну підтримку. Саме для цього впроваджується Всеукраїнська програма ментального здоров’я, яка є ініціативою Першої леді Олени Зеленської.
Перший заступник начальника ОВА подякувала за менторство та багаторічне віддане служіння Олені Бессарабі, Інні Чухрій, Тетяні Комар, Ірині Войтенко та Євгенії Григорук.