Сьогодні, 27 травня, начальник Головного управління ДСНС України у Вінницькій області Руслан Шевчук за мужність і відвагу, самовідданість і високий професіоналізм, сумлінне виконання завдань за призначенням в умовах воєнного стану відзначив кращих рятувальників області.
Про це повідомили в ГУ ДСНС у Вінницькій області.
Понад 50 надзвичайників отримали відомчі нагороди та відзнаки, Почесні грамоти й подяки ДСНС України, Головного управління ДСНС області та Вінницької ОВА.
«Начальник обласного рятувального відомства під час нагородження надзвичайників зазначив, що бійці ДСНС щодня стоять на захисті життя людей, виконуючи свій професійний обов’язок.
Всі разом тримаємо стрій та наближаємо нашу Перемогу разом!», – йдеться у повідомленні.
Всі разом тримаємо стрій та наближаємо нашу Перемогу разом!», – йдеться у повідомленні.