Томашпільську центральну районну лікарню та центр первинної медико-санітарної допомоги активно готують до опалювального сезону. Мають генератори та власну криницю для водозабезпечення, окремо здійснюють заготівлю дров.
Директорка Департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОВА Ольга Задорожна відвідала ці заклади.
За її словами, тут є вся необхідна матеріально-технічна база для надання медичної допомоги пацієнтам.
Однак, є кадрові проблеми. Зараз у закладах охорони здоров’я чекають молодих фахівців. За потреби місцева влада готова забезпечити їх житлом.
Також Ольга Задорожна поспілкувалася з керівниками лікарні та ЦПМСД і передала благодійну допомогу з гуманітарного складу.
«Нас очікує важка зима, тому кожен медичний заклад має максимально до неї підготуватися. Необхідно подбати про альтернативні джерела живлення, опалення й водопостачання. Обов’язково мають бути закуплені медикаменти й створені запаси. Зараз необхідно згуртуватися, аби забезпечити безперебійний доступ до надання медичної допомоги. У Томашпільській громаді медзаклади гарно співпрацюють з місцевою владою, тому я думаю ми гідно пройдемо усі виклики», – зауважила посадовиця.