Державною екологічною інспекцією у Вінницькій області розпочато проведення операції «Первоцвіт-2024».
Про це повідомили на сайті інспекції.
На підставі плану спільних заходів щодо проведення операції «Первоцвіт-2024», затвердженого Вінницькою обласною військовою адміністрацією, Державною екологічною інспекцією у Вінницькій області розпочато проведення заходів, пов’язаних зі збереженням ранньоквітучих рослин, а с особливо тих, які занесені до Червоної книги України.
Під час рейдів уже виявили трьох порушників, що продавали підсніжники.
Нагадуємо, що до первоцвітів відносять декілька весняних квітів, які занесені до Червоної книги України.