Вже відбулося перше засідання з представниками волонтерської спільноти області. Учасники обговорили організаційні питання роботи Ради та найактуальніші проблеми, що перешкоджають волонтерській діяльності.
Про це повідомив начальник ОВА Сергій Борзов.
«Проблеми мають бути якнайшвидше вирішені. Важливо продовжувати співпрацю влади та волонтерів, адже зараз є багато тих, хто потребує нашої підтримки та допомоги. Координація зусиль, співпраця та єдність – надважливі на шляху до нашої Перемоги!» – підкреслив Сергій Борзов.