У Вінницькій області триває спільний проєкт Благодійного Фонду Миколи Філонова “Український Альянс” та благодійного Фонду “МХП-Громаді” – «Спорт заради Перемоги».
Спортивний інвентар доставили в гімназію та ліцей села Грушківці і Черепашинці, що на Вінниччині.
Свої потреби школи визначали самостійно.
Серед потрібного гімнастичні мати, м’ячі волейбольні, футбольні, баскетбольні, гімнастичні палиці та обручі, шахи, шашки, скакалки та інші спортивні знаряддя.
В селі Грушківці радо зустріли допомогу і здивували благодійників сюрпризом від дітлахів з гуртка в’язання.
В селі Черепашинці радо зустріли вантаж зі спортивним реманентом. В школі попри відсутність спортивних знарядь повністю виконують шкільну програму з фізичного розвитку. Та більш того, в селі проводять козацькі забави, а імпровізований стадіон облаштували своїми руками.
Як зазначив керівник благодійного фонду “Український Альянс” Микола Філонов – це вже п’ятнадцятий навчальний заклад у Хмельницькому районі, який отримав спортивний інвентар в рамках благодійного проєкту.
За словами Миколи Філонова, попри те, що пріоритетом роботи благодійного фонду є максимальна допомога Збройним Силам України і Силам Оборони, маємо не забувати про тих хто потребує допомоги і підтримки, тим більше коли мова йде про дітей, – підкреслив Микола Філонов і подякував за підтримку ініціативи партнерам проєкту – Благодійному Фонду «МХП-Громаді».
А алгоритм отримання саме такої благодійної допомоги простий, директори шкіл мають звернусь з відповідним запитом до Міжнародного благодійного фонду Миколи Філонова «Українській Альянс» та сформувати перелік потреб.
Контакти фонду за → посиланням.
📰 Запрошуємо підписуватись на «Новини Вінниці” в інших соцмережах: