На Вінничині запустили проєкт з розвитку ветеранського мікробізнесу. Так місцеві ветерани та їхні родини зможуть пройти безоплатне навчання з основ ведення бізнесу та отримати по 100 000 грн на відкриття або розвиток власної справи. Загальний бюджет грантів — 1 млн гривень.
Проєкт реалізує ГО «Соціальний Центр Вінниччини» спільно з Українським ветеранським фондом Мінветеранів за підтримки БО «БФ «МХП — Громаді» .
У проєкті можуть взяти участь ветерани та їхні родини, а також сім’ї загиблих захисників та захисниць з Вінниччини. Кожен охочий зможе доєднатися до онлайн-навчання, а 10 з учасників — отримають фінансування бізнес-ініціативи у розмірі до 100 000 грн.
![Володимир Панченко, керівник відділу національних проєктів Фонду «МХП-Громаді».](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/11/JW9A8703-80x53.jpg)
Крім цього, для всіх учасників працюватиме онлайн-платформа, де можна організувати навчання, отримати цілодобовий доступ до корисних матеріалів та стати частиною спільноти ветеранів-підприємців з Вінничини.Згодом на платформі буде інтерактивна мапа ветеранських бізнесів, що допоможе популяризувати їх серед місцевих жителів.
Також за бажанням учасники отримають особисту менторську консультацію з бізнес-експертом та зможуть відвідати крафтове виробництво переможця конкурсу бізнес-ініціатив «Роби Своє» від БФ «МХП — Громаді». Поїздка дасть можливість майбутньому ветерану-підприємцю побачити на прикладі, як розвивати власну справу за допомогою отриманих знань та фінансування.
Реєструйтеся до 27 листопада, щоб взяти участь: https://forms.gle/48MBKiKSYv9B766M9
Фонд «МХП-Громаді» є партнером проєкту «Підтримка мікропідприємництва ветеранів війни та їхніх родин: від ідеї до реалізації на Вінниччині», який було виграно ГО «Соціальний центр Вінниччини». Грантодавець: «Український ветеранський фонд». «МХП-Громаді» – надає кошти на грантування переможців.