Сьогодні – Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози. Головне управління статистики у Вінницькій області повідомило про кількість хворих на цю хворобу в області. А також повідомили іншу цікаву інформацію про хворобу і її лікування.
Протягом минулого року 1116 хворих отримали спеціальне лікування, з яких 348 – із числа вперше зареєстрованих. Кожній четвертій жінці рак молочної залози діагностують уже на III–IV стадії, коли ефективність лікування значно знижується. На жаль, пізнє виявлення цього онкологічного захворювання є причиною смертності.
У структурі смертності від раку жіночого населення рак грудей переважає у вікових групах 45–59, 60–79 та 80 і старших років, і складає 20%, 17% і 13% відповідно.