В офіційному медіацентрі обласної військової адміністрації 7 листопада відбувся брифінг заступниці директорки Департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОВА Тетяни Бондаренко щодо спалаху гепатиту А та динаміки захворювання.
Про це повідомили у Вінницькій ОВА.
Під час брифінгу Тетяна Бондаренко зазначила, що станом на сьогодні в області триває надзвичайна ситуація з приводу спалаху захворюваності на гепатит А.
Однак, спостерігається позитивна динаміка: за останню добу зареєстровано 6 нових випадків. Це менше, аніж реєструвалося щодня протягом минулого тижня. Всього ж в області зареєстровано 285 повідомлень про випадки захворювання на гепатит А.
Задля припинення розповсюдження інфекції проведено активну вакцинацію медичних працівників та контактних осіб з сімейних вогнищ. На сьогодні вакциновано 554 медичних працівники. Це працівники інфекційних відділень, приймальних відділень, реанімацій закладів охорони здоров’я, лікарі-епідеміологи та помічники епідеміологів, працівники Центру контролю та профілактики хвороб. Окрім того, 48 контактних осіб, серед яких 9 дітей, були провакциновані.
-Які служби для цього задіяні та які наразі результати досліджень?
Більше інформації у відео.