На вулиці 600-річчя патрульні зупинили автомобіль BMW. За кермом був 35-річний чоловік. Його патрульні запідозрили у нетверезому керуванні автомобілем.
У водія помітили ознаки алкогольного сп’яніння, тому запропонували йому пройти огляд на спецприладі Drager.
«Алкотестер показав 2,41 проміле алкоголю, а це більш ніж у 12 разів перевищує допустиму норму. На кермувальника автомобіля BMW охоронці порядку склали протокол за ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) та винесли постанову за ч. 1 ст. 126 (За те, що не пред’явив посвідчення водія) КУпАП», – повідомили в Патрульній поліції Вінницької області.