У Вінницькому апеляційному суді облаштували найпростіше укриття площею трохи понад 100 квадратних метрів. Воно може умістити 120 людей. Приміщення має, зокрема, два виходи, централізоване постачання і відведення води, санвузол, аптечки. Зважаючи на всі характеристики укриття, міська рада його «легалізувала».
Про це під час онлайн-конференції «Суди в умовах війни» розповіла керівниця апарату ВАС Наталя Король.
А щоб не було збою у розгляді кримінальних справ, участь у яких беруть особи під вартою, Вінницький апеляційний суд створив окремий відеозв’язок із Вінницькими СІЗО та установою виконання покарань. Для цього передав їм комп’ютерне обладнання.
Організував онлайн-конференцію Проєкт ЄС «ПРАВО-Justice» у межах Ініціативи «Модельні суди».