Днями поточний ремонт завершили в «Дошкільному навчальному закладі №7». А в понеділок, 17 жовтня, тут завершили умеблювання та зонування простору.
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
В укритті діти зможуть не лише перечікувати тривогу, а й гратися, навчатися та спати. Тут встановили wi-fi, радіо і ще планують підключити телевізори.
За словами завідуючої закладу Олени Просєкової, найпростіше укриття розташоване в підвальному приміщенні садочка, має площу 320 квадратних метрів, кілька виходів і може одночасно розмістити 533 людини.
Працівники садочка розмістили в укритті ліжечка та інші меблі, розділили простір на ігрові зони з іграшками та матеріалами для творчої роботи, а також декорували стіни аби створити відповідний емоційний настрій.