У ліцеї № 7 провели благодійний ярмарок, щоб зібрати гроші на безпілотники для підрозділу 93 бригади «Холодний Яр». Для ліцею подібний захід – своєрідна традиція.
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
Від початку повномасштабного вторгнення заклад систематично долучається до підтримки військових.
«Благодійні заходи проводять у вінницьких ліцеях, щоб висловити свою вдячність та надати підтримку нашим Захисникам та Захисницям. Цього разу від Вінницького ліцею №7 на потреби ЗСУ вдалось зібрати майже 140 тисяч гривень», – зазначила директорка ліцею Ганна Романова.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/LITSEY1-80x107.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/LITSEY2-80x60.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/LITSEY3-80x60.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/LITSEY4-80x173.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/LITSEY5-80x173.jpg)